Hizmetlerimiz - Haskar Otomotiv HASKAR Otomotiv Hizmetlerimiz

* Servislerimizde dünyanın en geliştirilmiş bilgisayarlı ekipmanlar kullanılmaktadır.

>> Mobil Servis
Gezici mobil aracımızla servis hizmetleri veriyoruz.


Hizmetlerimiz - Haskar Otomotiv >> Rot Ayarı
Bir aracın direksiyon hakimiyetinin iyi olmasını, ön takım elemanlarının uzun ömürlü olmasını ve lastiklerin dengeli aşınmasını sağlanması için tekerleklere verilmesi gereken açı ve ayarlardır.

>> Balans Ayarı
Balansı kötü yapılmış lastikler titreşimlere yol açabilir. Doğru balans, yani ağırlığın doğru şekilde dağılımı bu titreşimlerin azalmasını ve böylelikle daha iyi bir sürüş konforu sağlar. Doğru balans Mekanik aksamın erken aşınmasını önler. Daha iyi bir sürüş konforu sağlar. Lastik ömrünü korur.

Hizmetlerimiz - Haskar Otomotiv >> Lastik Rotasyonu
Birçok kişi lastiklerinin rotasyonunu kendi kendine yapabilecek yeteneğe sahip olmasına rağmen, bir profesyonel, bu işi daha hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde halledecektir. Her 10.000 kilometrede bir lastiklerinizi rotasyona tabi tutmanız, uygulayabileceğiniz pratik bir kuraldır.

>> Jant Düzeltme
Eğri ve deformasyona uğramış jantlar başlıca aks rulmanları ve direksyon kutusuna arıza sebebiyeti verir, belirtisi direksyonda titreme olarak hissedilir.

Hizmetlerimiz - Haskar Otomotiv >> Lastik Tamiri
Lastikler, eğitimli ustalarımız tarafından tamir edilir. Düzgün bir tamir için lastiğin, hasara karşı kapsamlı bir şekilde muayene etme amacıyla janttan sökülmesi ve tamir edilebilir tüm delinmeler için bir yama gerekir.

>> Diş Açma
Lastiğin sırt desen derinliği 3-4 mm'ye indiğinde, teknisyenlerimiz tarafından ısıyla çalışan özel bir alet ile diş açarak orijinal deseni yeniden ortaya çıkartıyoruz. Lastiğin ömrünü yaklaşık %20 uzatıyor ve yol tutma kapasitesini artırıyor.

Hizmetlerimiz - Haskar Otomotiv >> Lastik Kaplama
Yeni lastiğe alternatif olarak ortaya çıkan lastik kaplamacılığı , lastiğin yüzde 20'lik kısmını oluşturan taban (sırt) bölgesinin aşınması durumunda yeni bir profil ile kaplanarak lastiğe ikinci bir hayat kazandırması sürecini kapsar.

Şubelerimiz - Haskar Otomotiv
Çözüm Ortaklarımız - Haskar Otomotiv